SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Vlek Pod Soláněm

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Vlek Pod Soláněm a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází jeden vlek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zaskákat si můžete ve snowparku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte smažák nebo hamburger. Návštěvníky přiváží a odváží skibus. Středisko sousedí s Soláň - Bzové.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Pokulhává také ochota personálu. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C