SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Bartošovice - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Bartošovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kulajdu nebo zelňačku.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 71% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C