SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Búřov ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Búřov je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte kofolu či smažený sýr. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Památník Františka Palackého. Stojí za vidění.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 59%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C