SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Plešivec - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Plešivec je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu najdete jeden vlek. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete smažák či řízečky.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Viděli jste už někdy zasněžený Hrad a zámek Bečov nad Teplou? Určitě to stojí za to.

Jak tedy arál ohodnotit? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Areál je velice slušně vybaven. Kvalita zázemí je nadstandartní. 98% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C