SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Fajtův kopec

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Fajtův kopec a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. smažený sýr nebo párek v rohlíku.

Areál je spíše průměrný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 58%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C