SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kocourov - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Kocourov. Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. bramboráčky a kofolu.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 60%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C