SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Středisko Slatina - nemastné, neslané

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Navštivte Ski areál Slatina a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Oderských vrších nedaleko města Opava a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnat můžete zelňačku nebo gulášek.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Určitě si prohlédněte Svatá Anna u Opavy, který se nachází pouze 19km daleko. Je opravdu krásný.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 50%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C