SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Dolní Morava - Sněžník ostudu neudělal

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Dolní Morava - Sněžník a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je dvojice sedačkových lanovka. Dále v areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší hamburger a smažený sýr. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Areál hodnotíme spíše kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 73% si areál určitě zaslouží.

Čtěte také: Do ski areálu Dolní Morava - Sněžník se zajet určitě vyplatí

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C