SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Štrbáň - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Štrbáň. Areál se nachází v Bílých Karpatech.

Ve středisku najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Rolba vyjíždí na svah denně. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete horkou čokoládu a smažený sýr.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum Jana Amose Komenského, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 47%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C