SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Říčky v O.h. - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Říčky v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu nachází dvojice vleků. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete zelňačku a uzená cigára. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Bartošovice.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 69% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C