SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Větrov - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Větrov. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete kofolu a horkou čokoládu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 60% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Sere Vás to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

Čtěte také: Zimní středisko Větrov

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C