SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Paprsek - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Paprsek a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. V areálu sídlí horská služba. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 72%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Do ski areálu Paprsek se zajet určitě vyplatí

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C