SKI AREÁL KARLOV - ČERTOVA HORA
mimo provoz
Zobrazit na:

Armaturka - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Armaturka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází čtveřice vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete bramboráčky nebo zelňačku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 29.3.
zataženo
3°C
2°C
Čtvrtek
30.3.2023
zataženo
7°C
8°C
Pátek
31.3.2023
déšť
10°C
6°C
Sobota
1.4.2023
déšť
6°C
3°C